DISCIPLEPán hradu
Boj vypukne za
Tvůj čas
Čas serveru

ETERNMU S6
EPISODE RAGNAROK!

Vážení hráči,
dne 2.9. 2022 v 17:00
bude spuštěn server S6 Epizoda RAGNAROK.

Můžete se těšit na vskutnu nevšední herní zážitek. Přijďte si zahrát s námi!

RAGNAROK!

Epizoda RAGNAROK je vysoce customizována a optimalizována. Byla odstraněna většina známých bugů a přidáno značné množství nového obsahu. V jádru se však jedná stále o starou dobrou S6.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

PF 2023

Vážení hráči,

Rok 2022 nás co nevidět opustí a je tedy na čase se ohlédnout za uplynulým rokem, zhodnotit psychický stav všech zúčastněných a narovinu si říct, jestli budeme pokračovat. V roce 22 jsme odehráli dvě z našich naprosto nejúspěšnějších sezón, takže je asi nesmysl vás tahat za nos a říkat, že balíme krám.

Věříme, že to vidíte dost podobně a jste se současným vývojem hry spokojeni. Občas se najde něco, co není každému úplně po chuti, ale tak to bude vždy a jak sami dobře vidíte, tak se neustále zlepšujeme a neúnavně pracujeme na dalších vylepšeních našich služeb.

Nejen, že jsme odehráli tento rok dvě velice úspěšné sezóny, ale také jsme se pilně připravovali na sezóny v roce 2023. Dříve jsme avizovali, že se už nikdy nevydáme po stopách vyšších sezón a v tomto duchu také pokračoval náš vývoj. Prvním zásadním oznámením do nového roku bude, že se nadále budeme držet dvou sezón v roce a změnou jsou v tomto případě termíny wipe, které dostanou pevný rámec a už nikdy nebude pochyb o tom, jak dlouho ještě server pojede. Jarní sezóna bude vždy začínat v první polovině února a zimní sezóna potom v první polovině září.

Před jarní sezónou v roce 23 nás čeká o něco delší odstávka po wipe. Budeme měnit zbývající SAS 15k disky za nové SSD a tím opět navýšíme komfort všem hráčům a samozřejmě to znamená i komfortnější prostředí pro naší práci.

Jarní sezóna se nám tedy kvapem blíží a opět bude plná novinek, které nemají ve světě MU obdoby. Začneme tím, že současná verze hry už zůstane jak je, pouze s drobnými úpravami v oblasti měnové politiky na serveru. Přepracován bude kupříkladu systém goblin pointů a WCP. To jsou jedny z největších změn současné hry, které nás ještě čekají. Dále budeme vylepšovat současné ML, ale nedojde k jejich úplné výměně nebo kompletnímu přepracování. Rozhodli jsme se v tomto případě zasáhnout jen okrajově.

Kompletní novinka nás čeká po dosažení FGR. Není správný čas zabíhat do absolutních detailů, ale drobnou ochutnávku vám dáme. Největší novinkou na další sezóně bude endgame v podobě Eternal levelů, které budete expit ve většině případů úplně jinak než v klasické hře. Náš vlastní a naprosto nový quest systém s návazností na nový obsah. Nové a opět naše vlastní endgame spelly postav. Nové endgame Mythical sety s rarity systémem (Common, Uncommon, Rare, Epic, Legendary). Nové Mythical optiony s mnoha variantami hodnot. A nakonec naprosto unikátní systém rift eventů jaký můžete znát kupříkladu ze hry Diablo III. Celý systém riftů je v rámci nově naprogramovaného instance systému. Lze tedy chodit solo nebo v partě a není nutné čekat až předchozí parta dokončí svůj run, funguje to paralelně. Endgame dostal naprosto nový kabát a ve světě MU neexistuje duplicita těchto možností, budete si to moci zahrát jen u nás.

Drobná vylepšení se týkají i našeho discordu. Vznikne nová roomka, kde si budete moci číst posty ze hry. Zpětně komunikaci tvořit nebudeme, ale na discordu bude možné pročítat herní post, gpost, buy a sell chaty. Díky tomu vám neunikne herní konverzace ani když budete v práci a my budeme efektivněji hlídat slušné chování a chránit tak váš herní komfort.

Na závěr bychom chtěli oznámit cashbacky za současnou sezónu. Všem, kteří za prosinec a leden poslali nebo pošlou donate pro náš server vrátíme do nové sezóny WCC v hodnotě 50% poslaných prostředků.  

Osobně bych chtěl poděkovat celému admin týmu, protože si vážím jejich práce a zápalu pro věc. Aktivní komunitu můžeme společně vytvořit jen díky, tak fantastické spolupráci, jakou všichni předvádíte. Děkuji a všem vám přeji jen to nejlepší do nového roku!

Šťastný nový rok, spoustu skvělých zážitků a hlavně zdraví, přejeme vám všem! Ať se tu příští rok sejdeme ve stejnou dobu a můžeme si připomenout skvělé chvíle a úspěchy za rok 2023.

 

Za admin tým Etern,

Aries

  

 

 

Autor: Administrator, December 31, 2022