Atlant1sPán hradu
Boj vypukne za
Tvůj čas
Čas serveru

ETERNMU S6
EPISODE RAGNAROK!

Vážení hráči,
dne 22.9. 2023 v 15:00
bude spuštěn server S6 Epizoda RAGNAROK 3.

Přinášíme spousty oprav a zcela nový PvP balance systém. Přijďte si s námi zahrát!

RAGNAROK!

Epizoda RAGNAROK je vysoce customizována a optimalizována. Byla odstraněna většina známých bugů a přidáno značné množství nového obsahu. V jádru se však jedná stále o starou dobrou S6.

Party systém a expení

Popis party

Obecně platí, že v partě je méně expů. Expy se dělí mezi členy party poměrem podle jejich levelu.

Pokud zabijete příšeru a dostanete 1M expů: 

  • 1 člověk solo dostane komplet 1M expů
  • 2 lidi dostane každý 950k (2 lidi -5% viz info)
  • 3 lidi dostane každý 970k (-3%)
  • 4 lidi dostane každý 990k (-1%)
  • 5 lidí dostane každý 1M (+0%)

 

Efektivní expení

Pro efektivní expení je jedno, kolik máte expů za zabití příšery, důležité je, jak rychle dokážete příšeru zabít v poměru expů za příšeru. Pokud například budete 10 sekund zabíjet příšeru, která vám dá potom 1M expů a nebo zabijete za vteřinu celý flek 6 příšer, které dají 200k každá, tak máte každých 10 sekund (dle respawnu) 1,2M expů za 10 sekund, tedy více než v prvním případě.

Pokud tento princip aplikujete na party systém, vychází z toho, že pokud v partě rychleji zabíjíte silnější fleky, dostáváte sice nižší expy za zabití jedné příšery, ale zabijete je rychleji, rychleji docílíte respawnu a tedy máte větší expy za 10 sekund než solo.

Pro efektivní expení je nejlepší změřit si čas naexpení jednoho levelu na daném fleku (stačí obyčejné stopky) a poté porovnat s flekem jiným. 

Vyhledávání party

Pokud jste měli kdy problém s vyhledávám členů party a na nových seasons se Vám líbilo integrované vyhledávání, tak tuto funkcionlitu si můžete u nás užít také. Pomocí CTRL+N se dostanete do nastavení party (pro založení) a skrz N se dostanete do seznamu již  založených skupin.