ANBUPán hradu
Boj vypukne za
Tvůj čas
Čas serveru

ETERNMU S6
EPISODE RAGNAROK!

Vážení hráči,
dne 10.2. 2023 v 15:00
bude spuštěn server S6 Epizoda RAGNAROK 2.

Můžete se těšit na vskutnu nevšední herní zážitek. Přijďte si zahrát s námi!

RAGNAROK!

Epizoda RAGNAROK je vysoce customizována a optimalizována. Byla odstraněna většina známých bugů a přidáno značné množství nového obsahu. V jádru se však jedná stále o starou dobrou S6.

Pokud chcete více zapojovat do hry v PvP nebo mít guildu, tak je nutné mít vybraný gens. Můžete si vybrat ze svou možností Vanert nebo Duprian. 

Gens lze chápat jako přetrvávající boj mezi Monteky a Kapulety. Jsou to dva soupeřící rody. Vy se k jednomu z nich můžete přidat. Abyste se mohli přidat musíte mít minimálně 50 levelů.

Vanerti jsou šlechtický rod v čele s Vanertem Reichtem, prominentním členem společnosti v celé říši MU. Mistr Reicht se snaží zastavit soupeřící rod Duprianů vedeným Winstem Duprianem. Jeho sen je absolutní vláda nad říší. Vanert Reich možná při zrodu aliance předal vedení šlechtické aliance Arca Duprianu Winstonovi, ale mistr vždy zůstal oddán eliminaci odporných Kundunových přisluhovačů a oživení impéria MU. Každý ví o touhách Dupriana Winstona podrobit si impérium pod jeho absolutní vládu. Je nezbytně nutné, aby hrdinové jako vy pomohli Vanertovi Reichtovi utěsnit Kunduna a obnovit mír v impériu MU.

Dupriani jsou spolek největších hrdinů v Arce a jeho srdcem je klan Duprianů. Nejmocnější šlechtická pokrevní linie v MU. Jsme vedoucí na kontinentu MU. Vede nás Winston Duprian, rytíř který v celém MU kontinentu nezná sobě rovného. Spor s Vanerty začal kvůli chamtivosti Vanerta Raichta, velitele velící armádě rytířů klanu Vanertů. Před několika lety byla zabita skupina hrdinů, kteří hledali v mapě La Cleon kámen se schopnosti zapečetit Kunduna. V té době jsme věřili, že je to dílem Selupana, obřího pavouka a vládce La Cleonu. Brzy jsme zjistili, že to byl rod Vanertů. Je povinností našich hrdých šampionů rodu Duprianů, aby si to uvědomili a bojovali. 

Jakmile si při vyberete k jakému klanu chcete stačí najít NPC:

  • Duprian je v Lorencii na souřadnicích 148/128
  • Vanert je v Norii na souřadnicích 168/100

Jakmile NPC najdete, vyberte možnost 4 a steward Vás přivítá v jejich řadách.

V rámci gens systému získáváte Contribution pointy. Získáváte je porážením hráčů opačné frakce v Battle mapách nebo v eventu Doppelganger. Po dosažení určitého množství Contribution pointů se zvyšuje váš rank. Ranky dělíme na základní (General Ranks) a velitelské (Leadership Ranks). General Rank může získat kdokoliv na serveru vzhledem k tomu kolik má Contribution pointů. Pokud dosáhnete množství 10,000 bodů a získáte tak rank Knight můžete se prosadit do velitelských pozic. Nad hranici 10k bodů už soupeříte v žebříčku velení a to tak, že kdo kdo jich má nejvíc ten je nejvýše. Velitelské ranky jsou omezené v tom, kolik lidí může na dané pozici být. Grand Duke může být jen jeden hráč v dané frakci. Pozici Duke pak můžou obsadit hráči od 2. do 5. místa ve vlastnictví Contribution pointů, takže Duke můžou být maximálně 4 hráči atd.

První týden v měsíci je možné vyzvednout odměnu od Gens Mastera a na odměnu mají nárok pouze velitelské pozice.

Leadership Rank Reward
Grand Duke 1 2x Jewel of Kundun
Duke 2-5 1x Jewel of Kundun
Marquis 6-10 3x Greater Bless
Count 11-30 2x Greater Bless
Viscount 31-50 1x Greater Bless
Baron 51-100 20x Jewel of Guardian
Knight Commander 101-200 10x Jewel of Guardian
Superior Knight 201-300 10x Jewel of Guardian
     
General Contribution  
Knight 10000  
Guard 6000  
Officer 3000  
Lieutenant 1500  
Sergeant 500  
Private Základní rank