ANBUPán hradu
Boj vypukne za
Tvůj čas
Čas serveru

ETERNMU S6
EPISODE RAGNAROK!

Vážení hráči,
dne 10.2. 2023 v 15:00
bude spuštěn server S6 Epizoda RAGNAROK 2.

Můžete se těšit na vskutnu nevšední herní zážitek. Přijďte si zahrát s námi!

RAGNAROK!

Epizoda RAGNAROK je vysoce customizována a optimalizována. Byla odstraněna většina známých bugů a přidáno značné množství nového obsahu. V jádru se však jedná stále o starou dobrou S6.

Pet system zahrnuje mnoho nových petů/mountů. Všechno jsou to ve své podstatě mounti, ale pokud se pohybujete v safe zóně, tak vám dělají společnost jako poslušní mazlíčci. Všichni noví peti mají vlastní a jedinečnou sadu optionů, kterými vás budou podporovat v boji nebo vám přidají bonus do získaných expů nebo zenů. Pety dělíme na tři kategorie: Evolved Fenrir, Inferno pet a speciální peti bez možnosti vylepšení. Pro vylepšování a evolvování petů budete potřebovat "srdíčka" Pet Heart. Ty můžete dropnout z některých bossů, speciálních mobů a dalších odměn. Lze je získat také složením levého a pravého úlomku srdíčka, které volně dropují v Battle mapách. Všechny pety z nového pet systému, které získáte z eventů nebo dropu si budete moci převést do další sezóny se sníženými staty. Netýká se to petů, kteří se upgradují nebo evolvují!

Posílili jsme ML talenty aby vaši peti neumírali tak rychle a přežili dostatečně dlouho i v silných mapách. Velice doporučujeme věnovat pozornost talentu Durability Reduction(3) a pro DLka bude důležitý talent Pet Durability Strengthener (pro Dark Horse a Dark Spirit), který byl také výrazně posílen.

 

Výroba Pet Heart:

Evolved Fenrir:

Pokud jste již získali roh červeného fenrira (Horn of Fenrir) a nechcete vyrábět černého nebo modrého, otevírá se vám možnost pro získání Evolved Fenrira. Na výběr máte ze 5ti evolucí a jejich výroba je čistě náhodná. 

Výroba: Do chaos mašiny vložíte Horn of Fenrir (červený) a k němu přidáte 5x Pet Heart. Šance na úspěšnou evoluci je 50% a při neúspěšné kombinaci všechny itemy zmizí.

Které Evolved Fenriry lze získat:

Upgrade Infernal Pet:

Prvního infernal peta si zakoupíte u barmanky Lumen v Lorencii za 515,000,000 Zen a následně je upgradujete s pomocí Pet Heart. Každý další upgrade vyžaduje víc srdíček, ale na rozdíl od Evolved Fenrirů je šance na upgrade 100% a nikdy vám neselže.

Inferno peti, které lze získat:

Speciální peti:

Tito peti nemohou být nijak vylepšení a získat je lze pouze z dropu nebo z eventů.

Wyvern:

Lze jej získat poražením bosse Core Magriffy