Atlant1sPán hradu
Boj vypukne za
Tvůj čas
Čas serveru

ETERNMU S6
EPISODE RAGNAROK!

Vážení hráči,
dne 22.9. 2023 v 15:00
bude spuštěn server S6 Epizoda RAGNAROK 3.

Přinášíme spousty oprav a zcela nový PvP balance systém. Přijďte si s námi zahrát!

RAGNAROK!

Epizoda RAGNAROK je vysoce customizována a optimalizována. Byla odstraněna většina známých bugů a přidáno značné množství nového obsahu. V jádru se však jedná stále o starou dobrou S6.

Podpora serveru

Podpořte náš herní server!

Děkujeme, že jste si vybrali náš server a vynasnažíme se, aby se Vám u nás hrálo dobře a rádi jste se k nám vraceli. Jak všichni dobře víme, nic není zdarma a i provoz našeho serveru stojí nějaké peníze, kterou platíme z vlastní kapsy. Děláme to hlavně pro kvalitní požitek ze hry a o to více budeme rádi, když se k nám připojíte, zahrajete si s námi a podpoříte nás.

Za každou zmínku o našem serveru budeme velice vděční, protože čím více hráčů, tím více zábavy, ale také možností a soupeřů. Proto prosím neváhejte a sdílejte naše odkazy na web, FB nebo discord. Zahrajte si s dávnými spoluhráči a přáteli a pronikněme opět společně do světa MU.

Další možností, jak podpořit náš projekt, je podpora finančním darem. Pokud si vyberete tuto cestu, tak Vám za ní bude výměnou přičtena odměna, která je ve formě herního platidla WCoins. WCiony můžete použít na nákupy vylepšujících předmětů a boostů v našem XShopu přímo ve hře a také pořízení VIP/VIP Plus ve svém uživatelském rozhraní přímo na webu. V současné době jsou dvě cesty jak nás můžete finančně podpořit. PayPal pro platby kartou nebo účtem PayPal, po odeslání platby se Vám k účtu ihned přičte patřičný počet WCoinů a s těmi už můžete manipulovat sami dle uvážení. Druhou možností je bankovní převod a to se řídí určitým prodlením a manuálním zapsání odměny na Váš herní účet. Více informací o této metodě naleznete po kliknutí na BANK TRANSFER.

Za každou podporu Vám velice děkujeme, je to pro nás motivace v projektu pokračovat, vylepšovat jej a vylepšovat samotný server i věci kolem. Vynasnažíme se, aby Vás to u nás i nadále bavilo.